تبلیغات
FCBarcelona - حرف های پدرو
پدرو رودریگس در مصاحبه خود اعلام کرد که بازیکنان برای کسب عنوان قهرمانی امیدوارند اما همه چیز به بازی مقابل الچه بستگی دارد. وی اعلام کرد که با توجه به حوادث اتفاق افتاده، باید با تلاش خود به مقامی ارزشمند دست پیدا کنیم.

پدرو پس از تمرین نوبت عصر امروز به جمع خبرنگاران آمد و به سوالات آنها پاسخ داد و به توصیف جو حاکم بر تیم با توجه به امیدواری شگفت انگیز و مجدد برای کسب عنوان قهرمانی پرداخت. پدرو گفت: «ما بازیکنان لازم برای انجام این کار را در اختیار داریم. دو پیروزی در دو بازی باقیمانده می تواند ما را به قهرمانی برساند. و این مساله انگیزه بسیار بزرگی است». اما آنها باید به خاطر بسپارند که ابتدا باید از پس الچه برآیند. پدرو ادامه داد: «با توجه به دو بازی باقیمانده، ما شانس خوبی برای قهرمانی داریم و عدم رسیدن به این مقام نا بخشودنی است».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

دومین شانس

مهاجم آبی اناری ها گفت: «ما شانس قهرمانی در لیگ را داریم. این دومین فرصت ماست. دو بازی باقی مانده است و ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد و در این مساله هیچ شکی نیست. ما به امید پیروزی و کسب نتیجه خوب به زمین خواهیم رفت، اما باید همواره تمرکز خود را حفظ کنیم تا بتوانیم در خانه و مقابل هواداران، قهرمانی را جشن بگیریم».

پدرو نیز مانند بسیاری از مردم پس از تساوی مقابل ختافه، همه امید ها را از دست رفته می دید. او گفت: «برگشتن نتیجه بازی به سود آنها چیزی بود که حتی تصور هم نمی شد و همین مساله باعث شد تا ما از قهرمانی دست بکشیم». مهاجم 27 ساله بارسا افزود: «اما این اتفاقات رخ داد. تمامی بازی ها دشوار هستند و ما هنوز می توانیم به رتبه ارزشمندی دست یابیم».

پدرو مصاحبه خود را با بیان چند جمله درباره شرایط آمادگی خود در این فصل به پایان برد: «گل زنی می کردم اما زمان زیادی بازی نمی کردم. هر فصل متفاوت و دشوار است و چیزی که من می خواهم این است که از شانس خود بهترین استفاده را کنم».

تاریخ : پنجشنبه 25 اردیبهشت 1393 | 03:15 ب.ظ | نویسنده : Erfan Bazrafshani | نظرات

  • شلوغ
  • خشم
  • بلاگ اسکای
  • قالب بلاگفا